Spotkanie z dietetykiem.


Dnia 10.06.2024 r. gościliśmy w naszej szkole Panią Weronikę Kawę oraz Panią Anetę Margosiak-Rusek z gabinetu dietetycznego Razem po Zdrowie. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na prawidłowe odżywianie się i zdrowy styl życia. Uczniowie poznali najważniejsze zasady komponowania posiłków oraz uzyskali informacje, co najlepiej zabrać ze sobą do szkoły na drugie śniadanie. Dzieci dowiedziały się jak ważną rolę pełni pełnowartościowy, dobrze zbilansowany posiłek oraz jak istotny jest ruch w naszym życiu. Uczniowie z zaciekawieniem uczestniczyli w prelekcji zadając wiele pytań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content