ŚLUBOWANIE KLASY I

Dnia 21.05.2021 r. w szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Zespołu i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny. Sam akt ślubowania był najważniejszym momentem uroczystości. Dyrektor Zespołu Pani mgr Elżbieta Szarkowska dokonała pasowania na ucznia .Cieszymy się , że jesteście uczniami i życzymy Wam wielu sukcesów w nauce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content