Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września rozpoczęliśmy mszą świętą sprawowaną przez ks. Mirosława Tragarza kolejny rok szkolny. Następnie udaliśmy się na plac szkolny, gdzie pani dyrektor powitała wszystkich zebranych. Nastąpiło odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego po czym pani Zofia Ziobro omówiła sprawy bieżące. Uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas na krótkie spotkanie.

Podczas uroczystości rozpoczęcia roku korzystano z nagłośnienia pozyskanego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content