Kontynuacja Projektu edukacyjnego “Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w gminie Mędrzechów”.

W roku szkolnym 2021/22 nasza szkoła nadal kontynuuje realizowanie projektu unijnego. Projekt zakłada wzrost kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw i umiejętności na rynku pracy u uczniów oraz rozwój kompetencji u nauczycieli realizujących projekt. Nasza szkoła dzięki udziałowi w projekcie otrzymała pomoce dydaktyczne: książki, programy edukacyjne, pomoce do nauki języka angielskiego, matematyki, biologii, geografii. Możemy cieszyć się również tablicami multimedialnymi, laptopami oraz wieloma innymi sprzętami. Uczniowie z chęcią przychodzą na takie zajęcia, zdobywając nowe umiejętności i wiedzę, rozwijają swoje zdolności.

Wytyczne sanitarne

https://zspwolamed.pl/wp-content/uploads/2021/08/Wytyczne_MEiN_MZ_i_GIS.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content