Przedstawienie teatralne “Baśnie Pana Andersena”

17 października przedszkolaki i uczniowie klas I-V uczestniczyli w spektaklu przygotowanym przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa, zatytułowanym „Baśnie Pana Andersena”. Widowisko, to przygotowana z myślą o najmłodszych widzach, sceniczna adaptacja kilku najbardziej znanych baśniowych opowieści Hansa Christiana Andersena. Przedstawienie łączyło w sobie fragmenty takich baśni jak: „Księżniczka na ziarnku grochu”, „Nowe szaty cesarza”, „Dziewczynka z zapałkami”, „Królowa Śniegu”, „Brzydkie Kaczątko”. Wszystkie fragmenty baśni mówiły o ważnych dla człowieka sprawach, marzeniach i tęsknotach. Uczyły, że dobro można odnaleźć w wytrwałym dążeniu do celu, życzliwości dla świata, szacunku, prawdzie, akceptacji i tolerancji dla drugich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content