Projekt edukacyjny

Zakończyliśmy kolejny semestr Projektu edukacyjnego “Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w gminie Mędrzechów” realizowanego w naszej szkole. Uczniowie i nauczyciele pracują wg ustalonego harmonogramu i skrupulatnie prowadzą zajęcia z matematyki, biologii, geografii, języka angielskiego i informatyki. Dzięki pomocom dydaktycznym oraz sprzętom, które otrzymaliśmy nauka nowych umiejętności stała się bardziej atrakcyjna. Projekt będzie realizowany również w następnym semestrze, oraz będzie kontynuowany w kolejnym roku szkolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content