Prace remontowe w naszej placówce

Od kwietnia trwają w naszej placówce prace remontowe w ramach realizacji inwestycji pn. : „Modernizacja i remont obiektów oświatowych na terenie Gminy Mędrzechów. Do tej pory udało się wymalować sale lekcyjne, wykonać generalny remont łazienek, wykonać elewację budynku a także stworzyć dwie sale na piętrze. Ponadto odświeżono inne pomieszczenia. We wrześniu rozpoczniemy naukę w pięknie odnowionym budynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content