Pomoc rzeczowa w ramach akcji swiątecznej

W tym roku społeczność szkolna zaangażowała się w akcję przekazania produktów żywnościowych dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy, akcję zainicjowała pani Ewa Łączyńska-Białek. Nauczyciele a także chętni uczniowie i rodzice zebrali dużą ilość produktów żywnościowych, które na pewno przydadzą się w tym świątecznym czasie. Za gest życzliwości i pomocy otrzymaliśmy piękne podziękowanie oraz skromny, własnoręcznie wykonany upominek.Warto pomagać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content