Pierwsza pomoc przedmedyczna-warsztaty dla klas 4-8

Ponowne spotkanie z p. Kasią, pielęgniarką z Ośrodka Zdrowia w Mędrzechowie tym razem dla klas starszych, dotyczyło udzielania pierwszej pomocy u osoby nieprzytomnej. Uczniowie ćwiczyli pierwszą pomoc na fantomie. Przypomnieli sobie również zasady udzielania pierwszej pomocy przy oparzeniach, zadławieniach, krwotokach. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą na te tematy.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content