Owoce i warzywa w szkole

Głównym celem programu “Owoce i warzywa w szkole” jest trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym.

Miesiąc wrzesień był do tego doskonałą okazją. Uczniowie klas 1-3 podczas zajęć edukacyjnych rozmawiali m.in. na temat korzyści płynących ze spożywania warzyw i owoców, dlaczego warto robić zapasy, jakie dary niesie nam jesień.

W ramach edukacji plastycznej uczniowie wykonali prace plastyczne, na których przedstawili warzywa.

Do wykonania zdjęć posłużył nam aparat otrzymany dzięki programowi”Laboratoria przyszłości”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content