Ognisko w leśniczówce

Uczniowie klas 1-8 wraz z opiekunami mieli możliwość po raz kolejny spędzić czas w pobliskiej leśniczówce. Przygotowano dla nas ognisko, gdzie każdy mógł zjeść pyszną kiełbaskę w otoczeniu lasu. Były tańce i zabawy a także spacer powrotny do szkoły. Dzieci miło spędziły czwartkowe popołudnie. Dziękujemy panom leśnikom za życzliwe przyjęcue i pyszny poczęstunek.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content