Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa.

     14 października w naszej szkole również odbyła się uroczystość z tej okazji. W części artystycznej, uczniowie wyrazili swoje podziękowanie i serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Uczniowie pod kierunkiem pani Elżbiety Szarkowskiej przygotowali część artystyczną. Przedszkolaki pod opieką pani Moniki Chrabąszcz przedstawili montaż słów o-muzyczny. Tego dnia odbyło się również ŚLUBOWANIE KLASY I. Na naszą uroczystość przybyli szanowni emeryci, rodzice, przedstawiciele Urzędu Gminy.

Do udokumentowania wydarzenia wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content