Niebieskie Motyle w przedszkolu

W odpowiedzi na nominację naszego Przedszkola w Woli Mędrzechowskiej przesyłamy iskierkę przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.”JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! #challengeniebieskiemotyle2021#światowydzieńświadomościautyzmu2021Przyłączamy się do akcji zorganizowanej przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

więcej na Facebooku przedszkola

https://www.facebook.com/ZespolSzkolnoPrzedszkolnyWolaMedrzechowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content