Mikołajki-Dzień czerwony

Ten dzień już od rana obfitował w moc ciekawych wydarzeń. Najpierw tuż przed wizytą św.Mikołaja uczniowie ubrali naszą choinkę ozdabiając ją własnoręcznie wykonanymi bombkami.Następnie obchodząc Dzień czerwony biliśmy rekord mikołajkowych czapek i akcentów robiąc sobie wspólne zdjęcie. Samorząd Uczniowski częstował słodkościami wszystkich uczniów oraz przedszkolaków, którzy również przygotowywali się na odwiedziny św. Mikołaja. W końcu przyszedł czas na wizytę wspaniałego gościa oraz prezenty. I z nim również zrobiliśmy sobie piękną fotografię.

Przedszkolaków również odwiedził nasz znakomity gość i we wspaniałej scenerii wręczył najmłodszym piękne prezenty.

Zdjęcia zostały wykonane aparatem pozyskanym w ramach programu Laboratoria przyszłości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content