Lekcje historii-Laboratoria Przyszłości

20 września uczniowie klasy IV wcielili się w rolę archeologów. Prowadzili oni prace wykopaliskowe w nowo ustawionej piaskownicy przy naszej szkole. To tam na potrzebę naszych zajęć powstało specjalne stanowisko archeologiczne. Oj działo się! Wszelkie znaleziska należało wprowadzić do specjalnej karty i odpowiednio opisać. Uczniowie podczas realizacji zadania musieli wykazać się cierpliwością, precyzją i ostrożnością, a dodatkowo wiedzą.

Historia nie jest nudna… Wiedzą o tym także uczniowie klasy VI, którzy podczas poniedzialkowej lekcji o Renesansie, podjęli się zadania skonstruowania mostu wg projektu Leonardo da Vinci. Nie było to łatwe zadanie. A jego realizacji towarzyszyło wiele determinacji i radości.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content