Laboratorium Przyszłości na lekcji fizyki

Dzień Nauki Polskiej

Dzień Nauki Polskiej to święto państwowe, które obchodzimy 19 lutego. Zostało ustanowione w 2020 roku w celu upamiętnienia dokonań polskich naukowców. Data tego święta nie jest przypadkowa – to dzień urodzin astronoma Mikołaja Kopernika. Przy tej okazji uczniowie z klasy ósmej wzięli czynny udział w ciekawych eksperymentach fizycznych.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content