Laboratoria przyszłości

Uczniowie na lekcji techniki poznali podstawy elektrotechniki, budowali obwody elektrotechniczne oraz składali konsolę do gier wykorzystując pomoce z Laboratorium Przyszłości.

Na lekcji koła języka angielskiego uczniowie poznali tzw. False friend, czyli wyrazy, które brzmią podobnie w języku polskim ale ich znaczenie jest zupełnie inne. Lekcja została udokumentowana zdjęciami wykonanymi za pomocą aparatu z Laboratorium Przyszłości.

Uczniowie klasy V podczas lekcji historii utrwalali wiadomości o życiu ludzi w średniowieczu i starali się zostać czeladnikami. Antosia wykonała zestaw dzbanków, natomiast Jakub stół i taboret. Sami oceńcie czy ich dzieła to majstersztyki czy jednak zostaną partaczami.

Dzieci uwielbiają odkrywać i doświadczać. Nie musicie jednak wybierać się do centrów nauki, by obserwować ciekawe reakcje chemiczne i fizyczne. Proste, bezpieczne eksperymenty można wykonać w szkole i w domu! Klasa III miała okazję się o tym przekonać. Uczniowie wykonali lampę ławę, wulkan, piasek kinetyczny a także sprawili, że balon sam się napompował.

Fotorelacja została uwieczniona dzięki aparatowi z programu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content