Laboratoria przyszłości

Uczniowie piątej klasy na lekcji geografii przybliżali zabytki dawnej stolicy Polski- Krakowa. W klasie ósmej uczniowie na lekcji wiedzy o społeczeństwie poznawali czym są stereotypy narodowościowe oraz przyczyny nietolerancji i ksenofobii. Zrozumieli czym są nacjonalizm, szowinizm, rasizm i antysemityzm. Podsumowując zajęcia wykonali plakaty, które propagowały postawę tolerancji wobec innych narodów i kultur.

Do wykonania fotorelacji użyto aparatu z programu Laboratoria przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content