Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny pt. Doceń lokalność! zorganizowany przez Pracownię Badań Krajobrazu IGRR oraz Oddział Wrocławski Polskiego Towarzystwa Geograficznego. Uczniowie naszej szkoły zgłosili 5 prac. Komisja (złożona z geografów społecznych i fizycznych oraz fotografa) w ocenie brała od uwagę zarówno artystyczny i techniczny sposób wykonania zdjęcia, jaki i zgodność z tematem konkursu. Sukcesem było zajęcie ex equo II miejsca przez uczennicę klasy V – Zofię Kuś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content