KLASY I-IV W MUZEUM LALEK

21.10 uczniowie klas I-IV udali się na wycieczkę do Muzeum Lalek w Pilźnie. Na miejscu dzieci podziwiały piękne eksponaty oraz wystawy lalek w strojach ludowych. Zwiedziły pracownię ceramiki i krawiectwa, a także domek czarownicy. Poznały również etapy powstawania lalki. Jednak największą radość widać było podczas warsztatów, kiedy każde dziecko mogło samodzielnie wykonać kukiełkę. Po tak pełnym wrażeń dniu wszyscy wrócili szczęśliwi do domu. Wycieczka była bardzo udana.

Do udokumentowania wydarzenia wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content