Jubileusz 70-lecia istnienia parafii-udział pocztu sztandarowego naszej szkoły

15 sierpnia 2021 r. zapisze się na długo w historii Parafii i wsi Wola Mędrzechowska. Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny jest dniem odpustu Parafialnego, a w tym roku połączony był także z bardzo uroczyście obchodzonym świętem 70-lecia powstania Parafii. Nasza szkoła również aktywnie włączyła się w te uroczyste obchody poprzez udział pocztu sztandarowego, który dumnie reprezentował społeczność szkolną podczas mszy świętej i procesji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content