Jedzmy zdrowo i kolorowo!

“Jedzmy zdrowo i kolorowo!”
W październiku uczniowie klasy III brali udział w lekacjach na temat warzyw i owocow. Celem zajęć było kształtowanie postawy prozdrowotnej, czyli uświadomienie uczniom potrzeby prawidłowego i zdrowego odżywiania. Dzieci przygotowały szaszłyki owocowe a także stworzyły plakaty z rymowankami na temat zdrowego odżywiania. Klasa bierze udział w Programie Kubusiowi Przyjaciele Natury.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content