IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Kamila Dzięgiel, Roksana Skóra oraz Jakub Kogut reprezentowali zespół w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego “Broaden your mind”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Nie udało im się zdobyć tytułu laureata, ale otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w Finale konkursu. Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content