Informacje o koronawirusie

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych, wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa informujemy, że zajęcia prowadzone w ramach projektu pn. „Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w Gminie Mędrzechów” w dniach 12-25 marca 2020 r. nie odbędą się.

Zgodnie z podjętą decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, od dnia 12 marca 2020 r. do dnia 25 marca 2020 r. zawieszone są zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Zaleca się dostosowanie do wytycznych przekazywanych przez media. W dniach 12 i 13 marca szkoła i przedszkole organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci, których rodzice w tym czasie nie mogą sprawować nad nimi opieki.

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem – LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content