Informacja-nauczanie zdalne od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.-przedłużenie projektu edukacyjnego.

EFS

Zgodnie z ogłoszeniem ministra zdrowia z dnia 7 grudnia 2021 r. oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji z 13 grudnia 2021r. informuję, że od 20 grudnia 2021 r do 9 stycznia 2022 r. uczniowieklas I-VIII przechodzą na tryb zdalnego nauczania. Nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość według obowiązującego w szkole planu zajęć edukacyjnych. Od 23 grudnia do 2 stycznia -przerwa świąteczna.

Szczegółowe informacje będą przekazywane przez e-dziennik.

Projekt edukacyjny “Rozwój kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mędrzechów” został przedłużony do 31.03.2022r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content