Informacja dla rodziców i uczniów

Zwracam się z prośbą do Rodziców i Uczniów, aby kontaktując się e-mailowo z Nauczycielem nie przesyłali żadnych danych wrażliwych - własnych czy osób trzecich.

Przekazujemy wyłącznie informacje dotyczące terminów realizacji zadań, zakresu materiału do utrwalenia, pliki z zadaniami lub linki do pewnych platform edukacyjnych. Prosimy również aby nie rozpowszechniać i nie publikować na portalach społecznościowych materiałów i wiadomości otrzymanych od nauczycieli na e-mail. Obostrzenia wynikają m.in. z przepisów RODO.
Zachęcam do skorzystania z dostępnych platform edukacyjnych dla uczniów m.in. https://www.gov.pl/

Proszę również dbając o Bezpieczeństwo i Higienę Pracy monitorować czas spędzony przed ekranem komputera, telewizora czy przy konsoli gier.

Zwracam się również z prośbą, aby zapytania za pośrednictwem e-maili, oraz telefonicznie kierować do nauczycieli do godziny 15:00. Na zapytania wysłane po godzinie 15:00 będzie wysłana odpowiedź następnego dnia.

Dziękuję za zrozumienie,
Zofia Ziobro, Dyrektor Zespołu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content