Inauguracja roku szkolnego 2021/22

Inaugurację nowego roku szkolnego rozpoczęliśmy mszą świętą o godz. 8:00, część oficjalna miała miejsce na korytarzu szkolnym, podczas której obecna pani dyrektor Zofia Ziobro powitała zgromadzonych, podziękowała za 6 letnią pracę byłej dyrektor, pani Elżbiecie Szarkowskiej, oraz przybliżyła rys historyczny związany z 1 września. Pani dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli, którzy od września rozpoczęli pracę w naszej szkole. Następnie odbyło się spotkanie uczniów i rodziców z wychowawcami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content