Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania”

“Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania”

8 listopada jest Europejskim Dniem Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Celem święta jest promowanie zdrowego jedzenia, dobrych nawyków żywieniowych, spożywania regularnie posiłków, informowanie o konsekwencjach złej diety. W tym dniu uczniowie z klas I-III realizując treści programu “Kubusiowi Przyjaciele Natury” omówili zasady mądrych zakupów, aby nie marnować żywności i życia w zgodzie z naturą. Poznali zasady wartościowej diety oraz samodzielnie wykonali zdrowe śniadanie.

Zdjęcia wykonano aparatem pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content