Dzień Sprzątania Biurka na lekcjach matematyki

Dzień Sprzątania Biurka to świetna okazja do zadbania o swoje miejsce do nauki.  Po zajęciach szkolnych, po odpoczynku, każdy uczeń powinien odrobić zadania domowe i przygotować się do lekcji na następny dzień. Najczęściej czyni to przy biurku, o które należy dbać, gdyż porządek na nim pomaga w koncentracji uwagi i szybkim odszukaniu potrzebnych rzeczy.

12 stycznia 2023r. na lekcjach matematyki obchodziliśmy Dzień Sprzątania Biurka. W ramach tego dnia rozwiązywaliśmy zadania dotyczące obliczania obwodu i pola biurka, zamienialiśmy jednostki długości i pola oraz mierzyliśmy kąty.

Uczniowie wykonali fotorelację za pomocą aparatu pozyskanego w ramach programu Laboratoria przyszłości, ćwicząc przy okazji umiejętność wykorzystania nowoczesnej technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content