Dzień pluszowego misia w matematyce

25 listopada w naszej szkole tradycyjnie świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Miś zna nasze najskrytsze tajemnice i marzenia i nigdy, przenigdy nas nie zawiedzie. Moda na Misie nie przemija, każdy – mały czy duży, czuje do nich dużą sympatię i sentyment.

25 listopada to bardzo miły dzień, który uczniowie mogli również przeżywać na lekcjach matematyki wypełniając karty pracy związane z określaniem wieków, cechami podzielności liczb i obliczeniami zegarowymi.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content