Dzień Kobiet w szkole i przedszkolu

Z okazji Dnia Kobiet już od rana w naszym zespole chłopcy obdarowywali dziewczęta i wychowawczynie pięknymi kwiatami i życzeniami. Z okazji tego święta Samorząd Szkolny zorganizował konkurs na Najsympatyczniejszą koleżankę w szkole. Walka o ten tytuł była bardzo wyrównana, zwyciężczynią została Zuzia Moryl z klasy 2, tuż za nią uplasowała się Kornelia Zając z klasy 8. Dziewczętom gratulujemy tak przyjemnego tytułu, a wszystkim paniom życzymy aby każdy dzień był dla nich jak Dzień Kobiet.

Fotorelacja z tego dnia została wykonana za pomocą aparatu z programu Laboratoria przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content