Apel z okazji Narodowego Dnia Pamięci “Żołnierzy Wyklętych”

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” jest obchodzony od 2011 r. Ustawę o ustanowieniu tego święta skierował do Sejmu RP śp. Prezydent RP Lech Kaczyński. – Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” ma być wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych, za krew przelaną w obronie Ojczyzny. Z tej okazji w naszej szkole uczniowie pod opieką nauczycieli, pani Pauliny Bączek – Obary oraz pana Wojciecha Króla przygotowali montaż słowno-muzyczny, którego wysłuchaliśmy z zapartym tchem. Występ był przygotowany na wysokim poziomie i doskonale odwzorował powagę tego dnia.

Poniżej relacja z apelu w formie zdjęć i filmików, którą wykonano za pomocą aparatu cyfrowego pozyskanego w ramach programu Laboratoria przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content