Akademia z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja

Dla setek młodych ludzi to jedna z wielu nic nieznaczących uroczystości. Dziś, żyjąc
w zwariowanym tempie, negujemy wszelkie wartości, odrzucamy jakiekolwiek formy czczenia przeszłości, wysuwając na plan pierwszy życie teraźniejszością. Nudzą nas wiece, uroczystości, apele, rocznice, święta. Ale czy tak musi i powinno być? Dnia 29 kwietnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły na uroczystym apelu w naszej szkole, z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, przypomnieli czasy przeszłe.  Oczywiście akademię rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego. Były odświętne stroje, wyeksponowane symbole narodowe. Przede wszystkim przypomniano uczniom ważne fakty z historii Polski. W dzisiejszych czasach szczególnie pamiętajmy o tej historii, bądźmy z niej dumni i pielęgnujmy naszą tożsamość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content