Akademia z okazji rocznicy nadania szkole im. Jana Pawła II

28 maja obchodziliśmy kolejną rocznicę nadania imienia naszej szkole. Na tym wydarzeniu zgromadzili się nauczyciele, uczniowie i przedszkolaki w odświętnych strojach, aby uczcić postać naszego Patrona – Świętego Jana Pawła II.
Zgromadzeni obejrzeli okolicznościowy program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków i uczniów. Był to multimedialny spacer po osi czasu ważnych wydarzeń z życia naszego Patrona, przygotowany przez panią Joannę Mączkę i Pana Wojciecha Króla oraz wiersze i piosenki przygotowane przez przedszkolaków pod kierunkiem Pani Moniki Chrabaszcz i Pani Ewy Jędo. Przepiękna dekorację wykonała pani Barbara Ramocka. Pani dyrektor Zofia Ziobro skierowała do wszystkich kilka słów, przede wszystkim podziękowała za przygotowanie pięknej części artystycznej a następnie przypomniała aby każdy z nas pamiętał o tym jaką ważną osobą dla świata i Polski był Jan Paweł II.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Podczas akademii wykorzystano rzutnik, za pomocą którego wyświetlono prezentację o życiu Jana Pawła II.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content