Akademia z okazji 11 listopada

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada to ważne i piękne święto – święto każdego Polaka. W trosce o pamięć dla tego historycznego wydarzenia oraz kształtując patriotyczne postawy młodego pokolenia 9 listopada  zorganizowano w naszej szkole uroczystą akademię upamiętniającą 105  rocznicę, kiedy Polska po 123 latach niewoli znów pojawiła się na mapie Europy i stała się wolnym, niepodległym państwem.

Z okazji tego wydarzenia pani Paulina Bączek-Obara, pan Wojciech Król, pani Monika Chrabąszcz i pani Ewa Jędo wraz z uczniami i przedszkolakami przygotowali piękną uroczystość. Uczniowie naszej szkoły ubrani byli w eleganckie stroje oraz nosili przypięte biało-czerwone kotyliony.

Tradycyjnie nasza szkoła przystąpiła do akcji „Szkoła do hymnu” i o godzinie 11.11 uczniowie odśpiewali hymn narodowy. Podkreśliło to jeszcze bardziej podniosłą symbolikę tego dnia i radość świętowania.

#SzkołaDoHymnu

Zdjęcia wykonano aparatem pochodzącym z programu Laboratoria Przyszłości. Uroczystość nagrywano kamerą pochodzącą z tego samego programu.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content