Akademia pana Kleksa – wyjazd do kina

Wyjazd do Multikina w Tarnowie na film „Akademia Pana Kleksa”

9 stycznia 2024 r. uczniowie klas IV, V, VI, VII i VIII wzięli udział w projekcji uwspółcześnionej wersji klasycznej bajki Jana Brzechwy pt. „Akademia Pana Kleksa”.  To film fantasy pełen cyfrowych efektów i nowych, adaptacyjnych pomysłów. Nie ma już Adasia, tylko jest Ada Niezgódka, a szkoła szalonego czarodzieja jest otwarta także dla dziewczynek.
        Warto było przekonać się po raz kolejny, w czym tkwi niezwykły czar Akademii Pana Kleksa! Wspaniały film swoją fabułą i akcją przeniósł widzów w niesamowite miejsca. Uczniowie w ogromnym skupieniu oglądali historię z niebanalnym morałem, a po seansie wymieniali się spostrzeżeniami na jego temat. Pełni wrażeń, naładowani pozytywną energią i w doskonałych nastrojach, wrócili do domu. To był bardzo udany dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content